| 3xp3rtu a întrebat:

Bună, am nevoie de ajutorul vostru.Am un telefon J5 si de un timp acesta mi se incarca extrem de greu si mi se descarca extrem de usor.Pana la urma am schimbat bateria(acum 2 zile) si din cate observ se incarca la fel de greu.l-am pus
la ora 01:45 si la ora 11.30 imi este doar 64 la sută...la fel se intampla si cu cealalta baterie.

2 răspunsuri:
| Alex0000000000 a răspuns:

Este de la incarcător incearca sa schimbi incarcatorul cu un incarcator tot de Samsung doar ca de la alt model! Funda?

| Adrian926a a răspuns:

Schimba incarcatorul sau ar putea fi de la telefon