| iuliapysutz a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru, mare nevoie. Vreau sa renunt la telefonul meu, Lg optimus one p500, si sunt in dubii ce sa aleg, Motorola fire xt311 sau Samsung galaxy chat? Va rog, un mic pont big grin

11 răspunsuri:
| BarBye a răspuns:

Samsung galaxy chat

| Kosmin19 a răspuns:

Te-as sfatuii sa-ti iei un Samsung e mult mai bun dupa parerea mea

| GrepolisKing a răspuns:

Samsung galaxy chat are adroidul mai mare si eu am vrut
Dar sa ai grija Motorola fire a avut o verisoara si bateria nu o tinea o zi...cred ca si la chat e la fel

| DinnAdinnA a răspuns:

Cred ca Samsung Galaxy Chat straight face.

| KRIIIX a răspuns:

Samsung Galaxy Chat B5330 / Y Pro / Chat S3350 / Chat S3570! big grin Care-l vrei, toate-s bune!

| iuliapysutz explică:

Da, dar ceva avantaje/dezavantaje? Dc nu Motorola?

| geoox13 a răspuns:

Samsung Galaxy chat va fi cea mai buna alegere. Il am eu! E cel mai bun telefon si cea mai buna alegere

| iuliapysutz explică (pentru geoox13):

Si la ce pret l-ai luat?

| geoox13 a răspuns (pentru iuliapysutz):

Pretul variaza in functie de culoarea telefonului negru cel mai scump alb intre.iar rozul cel mai mult ..eu mi l-am luat pe rox..si am dat 589... iar pe negru e 559 ceva de genul. Desigur pe ce site in cauti. ..eu mi l-am luat de pe eMAG

| BlueIcessssssss a răspuns:

Samsung galaxy chat mi se pare bun

| adrian4 a răspuns:

Motorola pentru ca are viteza mai mare la net si are 3g ca sa nu mai dai bani pe net