| sergiu1283 a întrebat:

Am o întrebare. Am iPhone 7 plus și stocarea din iCloud o am de 5GB și nu-mi prea ajunge și vreau să mi pun 50GB care vine 4, 50 pe lună. Trebuie să plătesc de pe card sau vine pe abonament (am abonament la digi)

3 răspunsuri:
| badpanda a răspuns:

Bagi cardul acolo.

| IonutSiAtat92 a răspuns:

Nu ai nevoie de asa ceva.Eu am un 11 pro max de 512gb si tot imi cere memorie, si nu am ocupat nici macar 100GB din el...nu inteleg care e faza cu stocarea asta, chiar daca am iphone

| al0o0o0 a răspuns:

Nu cred ca poti sa faci cumva sa iti vina pe abonament.Nu stiu exact, dar incearca sa iti faci „abonamentul" acela de care zici si vezi acolo ce optiuni de plata ai