| anonim_4396 a întrebat:

Am o nelămurire. De ce unele SMS uri pe care le trimit apar pe fundal verde si altele nu? Am Android si trimit SMS tot pe Android. Multumesc.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cele verzi sunt cele trimise de tine. Celelalte sunt cele primite.

| Kela a răspuns (pentru darrio2007):

E problema ca persoanei căreia îi trimit, primește cu greu mesajele. Si asta de cateva zile se intampla...e posibil sa aiba destinatarul vreo optiune activată? Nu apar verzi toate..asta incerc sa explic. Iar dupa ce citeste destinatarul mesajul imi apare mesajul ca fiind citit ceea ce la sms urile normale nu se intampla asta.

| Kela a răspuns (pentru darrio2007):

Am si formulat intrebarea aiurea...probabil de asta s-a si interpretat ca fiind una "proasta".

| danbnz a răspuns:

De invidie big grin

| Kela a răspuns (pentru danbnz):

Asta era...mersi

| QElenaBoghiu a răspuns:

Oare de ce?!

| f2ff2fl12f a răspuns:

Ai setat tu fiecărei persoane în parte culoare de fundal, ai uitat probabil happy

| Kela a răspuns (pentru f2ff2fl12f):

Mersi...doar ca dacă setam eu nu mai puneam intrebarea. E culoarea standard, n am umblat la nimic.E problema ca persoanei căreia îi trimit, primește cu greu mesajele. Si asta de cateva zile se intampla...e posibil sa aiba destinatarul vreo optiune activată?