| Bassic a întrebat:

Buna,am o problema dacă puteți sa ma ajutați am un telefonul iPhone de ceva timp de câte ori sun sau ma suna cineva pe modul normal eu nu aud nimic dar ei ma aud dar sa aud eu trebuie doar sa dau pe speaker

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai prost telefon dar pe care toti românii il au iphone, de ce va luati asa ceva doar ca sa va laudati cu el? Ca de altceva nu este bun de nimic, telefobn scump si prost, trebuia sa ramîi pe androidul care il aveai inaintea ăstuia.

Bula
| Bula a răspuns:

Casca este defecta sau are conexiune proasta.
Du-l la un service ACREDITAT pentru reparatii iPhonuri, altfel risti sa nu mai fie rezistent la apa!