| Anny2222 a întrebat:

am si eu nevoie de un raspuns soon va rog. Mi-am luat si eu azi un telefon Lg Optimus L5 si vreau sa imi pun o poza pe ecran, cand intru la poze selectez poza si ii dau sa o puna pe fundal imi apare un chenar in care nu pot marii fff mult..si daca micsorez se face zoom-ul mare.Cum fac? are rezolutia prea mare poza sau cum? ideea e ca pozele sunt dintr-un card de la tel-ul meu vechi...dar acela avea camera mai varza ca cea pe care o am la tel-ul nou cum fac......astept raspuns multumesc:*

Răspuns Câştigător
| MaxKiller911 a răspuns:

Buna! Da...este un telefon destul de bun camera este de 5 mpx. deci este destul de buna, ecranul mare, dar are o rezolutie putin sub asteptarile mele, iar procesorul cred ca este destul de bun big grin

4 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Salut! LG Optimus L5 are sistem de operare Android si asa sunt la toate Android-urile...Nu prea ai ce-i face.

| Anny2222 explică (pentru MaxKiller911):

Buna mersi mult de raspuns sunt noua pe aicihee hee....am reusit in final trebuia sa aleg poze de dimensiunea 1200*1600 cv de genu cele mai mici nu merg, apropo inca ceva ai idee daca e un telefon bun?big grin mersi mult

| Anny2222 explică (pentru MaxKiller911):

Mersi mult de raspuns.te pup

| MaxKiller911 a răspuns (pentru Anny2222):

Buna! Da...este un telefon destul de bun camera este de 5 mpx. deci este destul de buna, ecranul mare, dar are o rezolutie putin sub asteptarile mele, iar procesorul cred ca este destul de bun big grin

| yourFanta a răspuns:

Telefoanele cu android isi seteaza o poza pe mai multe ecrane, daca intelegi, si in stanga si in freapta, depinde de cate ai..nu poti sa faci nimic