| aniaa a întrebat:

Am si eu o intrebare. am un card micro sd de 4 Gb si l-am avut in mai multe telefoane(vreo 3). Si acum nu pot sa sterg nimic de pe el, si daca incerc sa il formatez nu pot sad ma ajuta si pe mine cineva?

2 răspunsuri:
| VladA13D a răspuns:

Da.Am avut aceeasi problema, si am folosit Low Level Format Tool.
http://www.softpedia.com/......37794.html

| mimiwewem a răspuns:

Bagă-l într-un telefon și conectează-l la calculator. Și vezi dacă poți șterge. Dacă nu, du-te la un reparator de telefoane, te poate ajuta el.