| StefiD a întrebat:

Am si eu o nelamurire. Am un LG KU990 si as vrea sa il vand. Bateria nu tine mai mult de o zi. Doar ca nu stiu ce pret sa ii pun. Voi ce ziceti?

3 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Cred ca intre 150-200 de lei.

| DAnc3 a răspuns:

Intre 200-250 imi iau iphone 3gs.Toucheul e cam naspa(am avut telefonul, da camera e buna, daca e in stare buna 150.

| Anonim0100 a răspuns:

Buna, acum sa stii ca la telefoanele care vor iesi nu vor mai tine bateria mai mult de 1 zi 2 pentru ca au multe tehnologii si mananca bateria ex : Bluetoth, GPS, Wi-Fi, Luminozita-te ( depinde la cat o ti ) E un telefon bun, elegant, imi place culoarea... este 200 lei sau 250. Pe eMAG! Succes!