| Gabitzu246 a întrebat:

Buna!
Am si eu o problema, mi-a cumparat de curand un iphone 4s replica, se misca destul de bine pentru un fake dar dupa cum am spus am o problema si nu stiu cum sa o rezolv, telefonul imi spune ca am 64 de GB, si cand vreau sa descarc omelodie sau un joc etc, imi arate ca numai am memorie, si ca trebuie sa adaug un card de memorie dar problema este ca eu nu am nimica pe telefon nici macar o fotografie, si cand ma uit la starea memorie imi 64 de Gb din care 21, 6 Kb disponibili.
Cum sa rezolv aceasta problema?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe replica ai dat banii replica ai primit nu ii poti face nimic... si tu chiar credeai ca ai 64 G?

| sltlp a răspuns:

Tu realizezi pe ce tampenie ai dat banii. rolling on the floor)) cum crezi tu ca porcaria aia are 64gb? Nici note 4 nu are 64 gb...

| Gabitzu246 explică (pentru sltlp):

Nu am dat nici un ban, il am de la un prieten.

| express11 a răspuns:

Baga card de memorie.

| Pascal_Daniel_1996 a răspuns:

Este copie si nu poti face nimic in afara de a schimba IOS

| suntserios a răspuns (pentru Pascal_Daniel_1996):

Tu ii zici de IOS la replica?

| Pascal_Daniel_1996 a răspuns:

Ești rupt in iPhone card de memorie