| anisa22 a întrebat:

am telefon Nokia 2730. cum sa fac sa imi mearga internetul mai repede?! funda si vot mare! va rog!

1 răspuns:
| Rety_Petry_1992 a răspuns:

Salut, din pacate tu nu o sa poti face nimic unei conexiuni de date pentru a face trasnfer de date mai rapid! Asa sunt facute telefoanele sa aiba o limita de viteza. Dar daca vrei viteza mai buna cumpara-ti un telefon cu wifi si vei avea viteza mai buna daca ai un wifi aproape de tine cu semnal bun. O zi faina sa ai.