| Mihalache_Tudor_1999 a întrebat:

Am un Blackberry Z10, atunci cand e la incarcat i se aprinde ledul in doua culori, galben si rosu.Tin sa mentionez ca oarecum s-a stricat, atunci cand era descarcat trebuia sa-l pun la[...].

2 răspunsuri:
| Alejay a răspuns:

Schimba bateria este defecta, daca si cu bateria face acelasi lucru sistemul de incarcare al placii de baza este defect!

| Mihalache_Tudor_1999 explică:

[...] incarcat ca altfel trebuia sa scot bateria si sa il las aasa cam 10 min., am incercat chestia asta si nu a functionat.L-am lasat la incarcat vreo 2-3 zile, tot degeaba.Ce as putea face?