| Mihai0399 a întrebat:

Bună, Am un Galaxy s4 si nu îmi arată câți prietenii am online pe Facebook. Dar de pe alte conturi imi arata. Ce sa fac sa îmi arate cati am? :/ Dau du fundalove struck

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Grek_Dumitru_1997 a răspuns:

Reinstaleaza aplicatia si mai pune o aplicatie facebook messinger si o sa-ti arate cel putin la mine a mers.

| Grek_Dumitru_1997 a răspuns:

Reinstaleaza aplicatia si mai pune inca una facebook messinger la mine a mers

| Mihai0399 explică:

Pai. am dat si tot nu merge pe pc zice ca am 700 on. poate de asta?