| Luciferrr a întrebat:

Am un Nokia lumia 520 si pe ecran imi apar 2 rotite in continuu, ce sa fac sa solutionez problema? E urgent, dau funda!

1 răspuns:
| johnnyjohnnyyespapa a răspuns:

Depinde. Aia e imaginea ca lucreaza ceva intern. Daca l ai pus sa si faca update el asa iti va arata (nu e bine sa l inchizi in timpul updateului de soft). Daca l ai tinut mai mult de o ora si nu se deschide inseamna ca e in boot loop si nu poate intra in sistemul de operare. In cazul asta du te la un service. Sall