| Alejandra4785 a întrebat:

Buna am un telefon Lg,iar cand bag cablu de date in telefon,mi se blocheaza telefonul si nu mai merge decat daca ii scot bateria, si il aprind din nou sad.ce sa ii fac? am sters tot din el si muzica si tot.de ce se blocheaza? dau fundabig grin...

2 răspunsuri:
| Alin4uuu a răspuns:

Exact softul de vina dai un update

| Gabi20CM a răspuns:

Are probleme la soft.Intra pe site-ul LG downloadeaza de acolo un program pentru a recunoaste PC tau telefonul si cu acel program poti sa instalezi si softul pe telefon.