| PetrisorPetru a întrebat:

am un telefon Motorola flipout si vrea sa stiu, se poate schimba versiunea la market? Acum nu se mai numeste market google play, eu am tot versiunea de la inceput de market, se poate schimba versiunea?
Dar androidul se poate schimba la telefon? Daca merg la un magazin de telefoane?
Va Rog un raspuns

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Prima data fa up-date la sistem, sa verifice ultima versiune de Android care poate fi instalata pe el, apoi, dupa vreo 2 restartari, poti da cautare in Market de toate update-urile la programe.
Iti recomand sa faci toate astea conectat la WIFI!