| AAnnna a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Young SGT5360 si nu se mai incarca.Cand il scoteam de la incarcat se incarca singur....Acum e inchis de tot.Cum fac sa mearga?
Ps. nu vreau sa il duc la reparat

4 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Vezi daca merge incarcatoru la alt telefon, daca merge acumulatoru la alt telefon si daca merge alt acumulator la telefonul tau. si ai sa-ti dai seama ce sa faci in continuare.

| AAnnna explică (pentru crytical):

In alt telefon merge incarcatorul, doar in al meu nu. :/

| TheCosmin02 a răspuns:

Este ceva din memorie. leai lovit sau ceva gen. daca merge cand e scos de la incarcat si nu se opreste ceva timp baga-l la incarcat in jur de 2ore si pe urma scoate-l ca se va incarca dar nu va arata.

poti verifica asta dupa cat timp sta aprins si cat statea de obicei. happy

| TheCosmin02 a răspuns (pentru TheCosmin02):

Cand am spus aprins m-am referit la telefon nu la display(ecran)