| serman1998 a întrebat:

Am un telefon Samsung si nu stiu cum sa imi pun parola de-aia cu numere sau cu puncte dealea. Ma poate ajuta careva? :-s

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Setări --> Securitate --> Îţi alegi tipul de parolă

| Chrislvdarkness a răspuns:

Setari -> Locatie si securitate --> Modificare blocare ecran --> PIN *pentru numere* Model *pentru acela cu punctele*

| mgtow a răspuns:

In setari, confidentialitate, setare parola de siguranta. La fiecare model variaza, vezi manualul de utilizator unde vine explicat pas cu pas cum se face.

| LTAA a răspuns:

Daca ai Android: Setari > Securitate.

| NH4OH a răspuns:

Buna.
Foarte simplu:
Dai la "Setari", apoi pe categoria "Securitate", apoi pe o alta categorie " Configurare blocare ecran" sau "Modificare blocare ecran" si iti alegi ce tip de parola vrei la deschiderea telefonului : Cod, model, amprenta, pin, poza, audio sau depinde de telefon. Succes!
Funda?