| alexandra19961996 a întrebat:

Are cineva Orange San Remo? daca da imi puteti spune unde gasesc cronometrul? nu il vad nicaieri! crying

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa accesezi meniul telefonului, apoi sa selectezi pictograma de forma ceasului. Ulterior va trebui sa glisezi catre stanga pentru a accesa functia "Cronometru". Daca nu reusesti prin aceasta modalitate, iti recomand sa descarci din Magazin Play, o aplicatie de tip cronometru.

Cu prietenie,
Orange Helper

| alexandra19961996 explică (pentru OrangeHelper):

Asa am facut pentru ca nu am posibilitatea sa glisez in stanga sau in dreapta. multumesc!

2 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Intri în meniu şi cauti aplicatia Ceas si dai in stanga.