| Elena_Carmen_1963 a întrebat:

Are cineva Samsung J7 Prime? Va rog spuneti-mi pareri pro si contra. Multumesc!

2 răspunsuri:
| anonimus2032 a răspuns:

Buna! Pai din punctiul meu de vedere este un telefon destul de bun. Argumentele mele pro ar fi ca vine cu Android 6.0.1, rezolutia buna (1080 x 1920 pixeli), procesor Octa-corem, memoria este destul de buna(acum depinde daca vrei de 16G sau de 32G), 3 GB RAM. Cele contra sunt ca ar fi putut sa aiba o camera mult mai buna(nu spun ca aceasta nu e, dar se putea si mai bine), estetic vorbind, din punctul meu de vedere, fata arata destul de ok, dar spatele pe mine unul nu ma prea atrage(asta se poate imbunatati punandu-i o husa). In final, este un telefon ok. happy

| Elena_Carmen_1963 explică (pentru anonimus2032):

Multumesc pentru raspuns. Intreb pentru ca am avut o experienta neplacuta cu J7(108)2016, unde claritatea difuzorului in timpul convorbirilor mai ales + sunet notificari sistem, a fost dezastru, drept pentru care l-am trimis in Service-return care mi-au spus ca nu se mai poate repara. Asi fi vrut sa mai fac o incercare cu acest "prime", dar imi este teama sa nu patesc la fel. Drept este ca si ecranul nu prea imi inspira incredere...