| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa am un efect special la deblocarea telefonului. Gen ca la alte telefoane, cand tragi cu degetul apar buline sau inimioare, chestii de genu+un sunet. Telefonul meu nu are asa ceva (Samsung galaxy j5 2016) si mi-as dori. Exista vreo aplicatie? Ce ziceti?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| TheMyZone a răspuns:

Da, exista. Si eu am Samsung si am un astfel de efect. Le poti descarca de pe magazin play, o sa iti zic eu cateva:
- yellow zipper lock screen
- applock & emoji lock
- applock
- door lock screen

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Eu nu am vazut asa ceva dar poti cauta in magazin play. Parerea mea e ca iti ingreunezi telefonul cu aplicatiile de genul. Foloseste unul dintre modelele lui de deblocare.