| Nataliaaaaa a întrebat:

As dori sa imi cumpar un Samsung galaxy s4 pe negru, si nu stiu cum sa imi dau seama daca este fake sau nu.M-am uitat si pe youtube si am vazut ca trebuie sa aiba 2 logo-uri unul cu Samsung si unul cu galaxy s4. Este adevarat? Si ce alte aspecte mai trebuie sa am in vedere ca sa imi dau seama daca este fake? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| HDR10 a răspuns:

Cel mai bine e sa-l iei tu personal dintr-ul magazin oricare ar fi...

| John1973 a răspuns:

Daca il iei dintr-un magazin serios nu e fake, ca acest magazin http://bit.ly/1yTZMJb

| Sory8 a răspuns:

In primul rand iti dai seama dupa sistemul de operare trebuie sa te uti atent la ultimile updateuri... daca nu te sti cu astea incearca sa il iei din magazis deoarece cine stie ce chinezarie iti cumperi! sau daca ai un ochi bun poti sa iti dai seama de cand il vezi dar te avertizez ca unele copii de S4 sunt identice cu originalul