| anonim_4396 a întrebat:

Buna as vrea pe viitor sa i-mi iau poate un smartphone, problema e ca nu prea ma dau in vant dupa smartphonurile din ziua de azi avand in vedere ca nu au butoane si mi-e tare greu sa scriu ceva + ca unii sant inebuniti dupa ele.
Si nu stiu ce smartphone sa i-mi iau?
Ma gandeam la in iPhone 4s de 8gb cu 8mp!
Momentan detin un Allview de la digi si e varza rau ca mi-se descarca bateria foarte repede!
Ultimu meu smartphone care l-am avut a fost un sonyericsson k850i cu blit si autofocus si am fost foarte multumit de el!
La vremea aia era foarte fain avand in vedere ca avea si el 3 butoane touchscreen.
Ma tinut destul de mult cam 4 ani dupa care so dus si l-am dus la service de vreo 2 ori si pe urma l-am abandonat in sertar.
Idea e ca as vrea unul asemanator cu blit si autofocus si sa tina si bateria la el!

Multumesc mult pentru tot ajutorul!

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Iti recomand sa iei unul nou si performant cu toate functiile necesare SAMSUNG GALAXY S6! O sa fii foarte multumit de smartphoneul tau! Spune-mi ce vei face cu celalalt smartphone Sony Ericsson K850i? Le vinzi?

| NickPop a răspuns:

Lg g2 mini! Il detin eu si sunt foarte multumit! Funda?

| mihaitzafarm00 a răspuns:

Pai eu iti recomand un Samsung Galaxy Grand Prime sau un Allview P7-Xtreme. Eu am un P7 si sunt foarte multumit de el!