| Deyas a întrebat:

Buna

As vrea sa imi achizitionez un Allview A4 ALL http://www.gsmland.ro/telefon-mobil-allview-a4all-4406

si am citit cateva review-uri foarte bune dar la unul a spus ca nu se poate instala pe el mai mult de 2-3 aplicati si acest lucru ma cam pus pe ganduri, aveti vreo idee daca este asa sau nu? ..si daca pot instala aplicati pe memori card sau de pe PC pe telefon?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Anotherusername a răspuns:

Buna.Eu cred ca prietenul tau se referea ca doar pe memoria telefonului se pot pune 2-3 aplicatii ceea ce este chiar adevarat dar pe card-ul de memorie poti instala mult mai multe si iti sugerez sa ti-l achizitionezi fiindca e un telefon puternic si bun. Funda?