| Anonimahdhsh7 a întrebat:

Buna, as vrea sa-mi cumpar iphone 15 pro max sau una dintre variante, dar din cate am auzit se supraincalzeste. Cateva sfaturi?

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Ai auzit tu că se supraîncălzește un telefon la care încă nu au început livrările?

De fapt vrei să pari interesantă că-ți cumperi un telefon de 1700 de euro, nu?

| Simpatic a răspuns (pentru johnnny123):

Ce vrei bai, unii au bani de aruncat pe asemenea deviceuri, culmea aia care nu au muncit pentru banii aia sau cei si cele care nu stiu cum se face 1700 de euro de dat pe un telefon!
Daca banul a fost cu truda obtinut, sa-si ia si 10 iphone 15, care fac ceea ce face si un telefon de 4000 de lei, doar ca asa ii tinem prin acest capitalism si consumism de melteani, pe urmasii urmasilor, urmasilor celor ce au fondat fel si fel de coporatii gigant! Prin prostie si specula rudele si mostenitorii imperiilor marilor branduri vor fi sefi iar ceilalti sclavi! De asta auzi de mosnegi care nu au realizat nimic in viata lor dar sunt nepotul lui Ferrari, a lui Armani, a lu nu stiu cui si ei doar pentru ca au acest grad de rudenie sunt miliardari in euro, practic ei fiind nimeni, doar rude!

| marcelciolacu a răspuns:

Nu-ti lua