| Dana_8990 a întrebat:

Buna,as vrea sa-mi procur telefonul Alcatel OT918-D,dar nu sunt sigura de schimbarea pe care vreau s-o fac, am nevoie de niste opinii.
Merci anticipat.
Funda pentru cel mai convingator raspuns :*

Răspuns Câştigător
| Madalin_Ionut_1996 a răspuns:

Cunosc persoane care au tinut telefoane Alcatel multi ani, asa ca opinia mea este sa il cumperi deoarece de Samsung Galaxy Y Pro s-a mai auzit peste tot. Cred ca o sa faci multa lume curioasa cu un Alcatel OT918-D

4 răspunsuri:
| RELIABLE a răspuns:

Salut acest telefon este un smartphone deoarece are:
-sistem de operare android
-procesor
-memorie raw, rom
-senzori de miscare si de proximitate
-twitter facebook etc.
Si la pretul ala eu ti-l recomand.

| KRIIIX a răspuns:

NU! laughing) Alcatel nu e o firma de incredere in opinia mea :d. La pretul Alcatelului iti permiti un Samsung Galaxy Y Pro :*. Raportul dintre calitate / pret pentru Samsung e excelent. Convinge-te! :*

| Dana_8990 explică (pentru KRIIIX):

e firma de incredere, e destul de buna.doar ca e mai putin cunoscuta de lume happy

| KRIIIX a răspuns (pentru Dana_8990):

O fi Danuta love struck! Dar oricum nu se compara laughing))

Întrebări recente