| Snicker a întrebat:

As vrea sa stiu daca e posibil ca aplicatia whatsapp iti descarca automat in telefon pozele de profil ale contactelorthinking
ideea e ca am gasit in telefonul prietenului meu niste poze cu fete si cand l-am intrebat cine sunt mi-a spus ca s-au descarcat automat de pe whatsapp; mie mi se pare dubioasa treaba asta, dar nu stiu asa este? adica si eu folosesc whatsapp si nu mi s-a intamplat astathinking

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu are cum.Ce era sa spuna si el.Nu putea spune ca le-a descarcat.

| coriinawtf a răspuns:

Se poate ca prietenul tau sa aiba dreptate pentru ca pozele de perfil de pe whatsapp de descarc in telefon... poti sa intri la archivele telefonului si unde pune whatsapp intri si acolo vezi ca toate pozele de perfil a prietenilor tai sau salvat acolo!

| Snicker explică (pentru coriinawtf):

Dar erau doar 3 poze(1 cu colegul lui si 2 cu 2 fete) adica nu erau toate pozele pe care le-ar fi avut de la toate contactelethinking