| deliadelia17 a întrebat:

Asi vreau un telefon de la Huawei, dar nu stiu care, voi aveti de telefon de la Huawei, va place? MUltumesc muult! Cu touch sau cu tastatura qwerty, cu ce credeti ca e mai bun?

Răspuns Câştigător
| elenushcris15 a răspuns:

Ambele sunt bunehttp://www.phonegg.com/Huawei/Honor/Huawei-Honor.html asa am avut eu ..am fost multumita

| deliadelia17 explică (pentru elenushcris15):

Doooooamneeee il adooor happy Se gaseste si la Vodafon, cam cat ar fi? Este pana in 1500 de lei? Mercii :*

8 răspunsuri:
| tay587458975 a răspuns:

DA si eu am unul cu tastatura qwerty si e foarte bun

| deliadelia17 explică (pentru tay587458975):

Ce stistem de operare are? Cum se numeste? Merçi happy

| elenushcris15 a răspuns:

Il poti gasi si pe net pe okazii e mai ieftin acolo

| deliadelia17 explică (pentru elenushcris15):

Mersiiii :*

| elenushcris15 a răspuns (pentru deliadelia17):

Funda?

| elenushcris15 a răspuns (pentru deliadelia17):

Multumesc

| xXxnutella28xXx a răspuns:

Am avut un telefon Huawei, eu nu iti recomand deoarece mai incolo se strica.Incearca Samsung galaxy mini 2 e super fain happy

Întrebări recente