| SamsungElectronics a întrebat:

Bună.

Care telefoane ziceți ca sunt mai bune?

Xiaomi sau Huawei?

Dacă Huawei este mai bun, de ce?

Nu vreau să îmi cumpăr sau ceva, eu am Samsung Galaxy s20, întreb așa de curiozitate.

Ce ziceți voi?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Compari pe cine cu ce? Fii mai precis

Bula
| Bula a răspuns:

Fiecare e bun daca functioneaza si stii sa-l folosesti.

Răspuns utilizator avertizat
| carevaescu a răspuns:

Pt moment, xiaomi. Compania are acces la ultimele tehnologii in hardware si zoftware, pe cand Huawei, a fost blocata de SUA pe motivul ca aceasta ar fi avut prea multe conexiuni cu guvernul Chinei.

| 120bulevard a răspuns:

Huawei candva facea telefoane bune, dar acum prefer Xiaomi, are Android, este un brand top 3 mondial pe cand Huawei a decazut exterm de mult dupa ban-ul de la americani si au fost constransi sa-si faca softuri proprietare, sunt multe incompabilitati si etc, la Xiaomi nu exista asa ceva.

| Fantaspirit a răspuns:

Samsung e foarte bun, îl poți schimba pe un s20 ultra sau s21 ultra daca te-ai plictisit de el deși nu cred că e un tel super.

| DaniTIRB a răspuns:

Depinde foarte mult de model. Daca e sa aleg flagship-uri, clar ma duc dupa Apple si Samsung, daca e pentru mid-rangeuri sau high-rangeuri, ma duc dupa Xiaomi, daca e pentru budget phones, Motorola.

| asinedthereal a răspuns:

Samsung cel mai bun