| Larisa_Roxana_1990 a întrebat:

Ce parere aveti de Huwaie p9 lite?

6 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Bunicel
Nu-mi place ca are butoanele alea de jos virtuale...

Si n-are gyro sad

| dannys a răspuns:

Mie imi place.Eu am vrut sa mi-l cumpar dar mi s-a parut prea mare pretul lui asa ca mi-am luat alt telefon la 160 de euro

| Rommeo a răspuns:

Un telefon bun pentru pretul lui.

| onyvirus a răspuns:

Daca e primit cadou e super
daca nu ramane Samsung

| faceboom a răspuns:

Huawei inca face telefoane bune. La pretul lui este un telefon foarte bun pentru net, muzica, mai ales poze.

Ecranul este mare, calitate buna, lumina buna. Are destul RAM, 3GB. Poti sa-i pui si card microSD, sa nu stai sa stergi pozele mereu. Nu mai zic de camera frontala, ca pana la urma tot la Instagram si snapchat il folosim.

Vad comentarii despre Samsung. Diferenta mare la pret, nou. Poate sa-l compari cu un A5, dar nu are nicio treaba.

Merita, nu e un pret exagerat. Pana la urma e un telefon. Il scapi din mana s-a dus.

| Victor_Cristea_1998 a răspuns:

Mai bine gasesti un S5 la mana a doua bun, e de 10 ori mai bun.
Rezistent la apa, te tine bateria mult