| Dayana12345 a întrebat:

Ce parere aveti despre emag.ro? E de increrdere? Ati comandat vreodata ceva si cand a venit o fost diferit?(mai ales la telefoane) Daca stiti alt site mai bun, spuneti-mi va roogg! mersi.

7 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Este foarte ok Emag-ul. Eu n-am avut absolut nicio problema cu ei, si chiar daca s-ar intampla sa ai, poti returna produsele.

Asa ca, ai incredere!
Succes!

| Generalul a răspuns:

Nu am comandat telefoane, doar componente pc si mousi. N-am avut probleme pana acum.

| AnonimWho a răspuns:

Da eu am comandat sunt de incredere... Incearca cu incredere ( sfatul meu )

| Generalul a răspuns:

E nr. 1 pe comenzi online in Ro, asa ca numai de bine de Emag

| 0rlando a răspuns:

Emag și PCgarage sunt de încredere.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

eMAG este un site SERIOS, am mai comandat diverse produse de la ei şi niciodată NU am avut probleme!

Toate cele bune.

| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Emagul este cel mai bun. Nu am avut probleme cu el.