| DarkRose8101 a întrebat:

Ce sa fac ca sa am spatiu pe telefon? Tot se umple memoria fara sa descarc ceva sau sa fac video-uri sau poze...Se umple singura. Am sters 2 aplicatii pe care nu le folosesc dar degeaba ca s-a umplut la loc. Si am sters si datele din cache. Ce altceva as putea face ca sa mai eliberez din spatiu?

3 răspunsuri:
| SkillFull a răspuns:

Ai putea sa iti iei un card de memorie daca ai un telefon sub 16 gb, si eu am avut un telefon de 8gb, sau daca nu vrei sa iti cumperi un card, poti instala aplicatia 360 Security, o gasesti in Magazin Play, si it cureti memoria cu aplicatia asta.Cel putin partial, vei avea mai multa memorie.Dar cel mai bine iti iei un card.

| DarkRose8101 explică (pentru SkillFull):

Si eu am 8gb si am deja card. Si toate pozele, melodiile si aplicatiile le am mutate pe el.

| SkillFull a răspuns (pentru DarkRose8101):

Atunci ai putea sa iti descarci 360 Security Lite, care nu consuma multa memorie si apesi pe curatare pentru a-ti goli din memorie.Eu am sters 1.1 gb cu aplicatia asta+ca este un antivirus bun. Sper sa te ajute, succes!