| Diana0022 a întrebat:

ce telefon ar fi mai bun un Nokia Lumia 710 sau un LG Optimus L7? big grin

3 răspunsuri:
| ion933 a răspuns:

LG as alege euu ca are un prieten de-al meu si este foarte ok telefonul eu ti-as recomanda LG

| frumusyka334 a răspuns:

LG daca esti adeptul tel mariwinking si + ca este foarte bunwinking

| valentingb a răspuns:

Am folosit mai mult de un telefon pana acum si pot sa iti spun, nu cumpara LG in vecii vecilor, amin. Nu sunt fan Nokia, dar in aceasta situatie, iti recomand Nokia L710, (dupa cum vezi, LG au copiat pana si initialele, asta fac ei, copiaza). Are procesor mai bun, incape in buzunar, rezolutia mult mai buna si blitz la camera, lucru deosebit de folositor cand vrei sa faci o fotografie. Asta pe scurt. Are Windows Phone, ceea ce te poate descuraja la inceput, dar e foarte foarte bun, am ramas uimit de cat de bun poate fi WP, cat de uman, ajungi sa tii la telefonul tau :). Iar pe www.evomag.ro, il gasesti mai ieftin. Updateurile vor veni in curand, si poti da update fara sa depinzi de reteaua de telefonie.