| AlexandraN21 a întrebat:

Buna! Cineva care a schimbat bateria la IPhone 11 și îmi poate spune cât l-a costat? Și la ce service de încredere ați apelat?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Iti recomand sa apelezi la un service Apple, care au aparatura necesara ("presa") pentru inchiderea etansa a telefonului!
Poate gasesti si service-uri GSM care ofera acest serviciu de inlocuire, dar fara etansare perfecta este riscanta folosiea telefonului, putand sa intre in ea apa de ploaie (sau din alte surse).