| niki_2106 a întrebat:

Buna:d! am un HTC cha cha si de la o vreme nu mai merge sa imi salvez numere in agenda... mi s-a inchis odata ca nu aveam baterie si mi se stersase toatee numerele. nu stiu de ce... si de fiecare data cand incerc sa salvez numere imi zice " people s-a oprit brusc. inchidere fortata". vi s-a intamplat? ce are?

1 răspuns:
| Chirciu_Andrei_1975 a răspuns:

Da, mie mi s-a intamplat asta si iti recomand sa iti schimbi telefonul sau sa il dai la garantie crede-ma e singura solutie si vreau funda