| AlexandraN21 a întrebat:

Bună! Dacă am blocat telefonul și nu știu codul Puk cum pot să l aflu sau cum să fac să reintroduc pinul din nou? Sunt la Vodafone și este telefon de servici

3 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Trebuie sa mergi la un service Vodafone

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mai ai plasticul/rama de la cartela il gasesti acolo sau suni la operator de pe alt sim;

| aizen0567 a răspuns:

Suni operatorul de rețea în cadrul unei probleme tehnice iar ei te vor ajuta sa l recuperezi, desigur trebuie sa ți cunoști numărul de telefon și sa ai pe cineva sa te ajute sa suni de pe telefonul lor