| Vladu_Adelina_1998 a întrebat:

Buna, de ieri tot primesc alerte pe calendar "Asigurați-va navigarea online, faceți Click pentru a fi protejat acum: http://special-offerzz.org/IJO1e" și-mi apare la interval de câteva ore. Am dat pe el și îmi intra alerte ca sunt viruși. Menționez ca am iPhone xs. Știe cineva depre ce e vorba? De ce totuși îmi apar in calendar? Va rog, ajutor. Sper sa nu stric telefonul.

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Incearca sa-ti aduci aminte daca ai instalat sau aprobat vreo aplicatie sau ai dat permisiunea vreunui site sa-ti trimita notificari.
Sugerez sa-l resetezi din fabrica daca problema persista.