| Eliose a întrebat:

Buna, detin un Iphone 14 pro la care de 2 ziile am intampinat o problema, nu se mai conecteaza la retea mobila sau wi fi, i-am dat restart, l am stis la m aprins de mai multe ori dar nimic e tot inghetat, astept un raspuns iar pentru rezolvare desigur Bifa!

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca telefonul a fost furat, atunci este posibil ca proprietarul sa-l fi blocat.

| doctorandus a răspuns:

Il cuplezi la iTunes si ii faci resoftare (firmware recovery).

| Denisamaria78 a răspuns:

Ar trebui sa te uiți la setările pentru rețea.

| RATONASU79 a răspuns:

Iphone 14 nu a ieșit de mult timp și poate avea mici probleme pentru ca încă lucrează la software-ul de la iphon-uri