| ΣηJΦY a întrebat:

Buna dimineata! Am si eu o intrebare pentru cei ce joaca arcane legeds pe telefon.Azi mi-am luat un cheats cu armura viking si arma dar cand m-am dus la inventar nu am gasit armura arma si casca.De ce? Ce a fac ca sa o gasesc? FUNDA MARE

2 răspunsuri:
| pmarius6 a răspuns:

Nu mai trisa. pe bune, strici toata frumusetea jocului.

Daca zici ca nu ai gasit armura si restul, e posibil sa nu fi instalat bine cheatul.

| ΣηJΦY explică:

Nu cod ma am luat o cutie cu armura viking si m-am dus in inventar si nu o aveam am luat un set viking.