| Girly97 a întrebat:

Bună dimineața! Ați avut și voi probleme cu datele mobile de la Vodafone ieri după-amiază în București?

1 răspuns:
| ALM2000RO a răspuns:

Bună!
Eu trăiesc în Cluj-Napoca și sunt tot pe Vodafone și am avut probleme cu datele mobile ieri și alaltăieri după-amiază și după-masa, nu știu ce a fost da nici n-am putut da niște telefoane necesare că îmi arăta că n-am semnal iar la acele ore eram în casă sad
Doar spre seară și-a revenit netul și am putut da telefoanele și sta normal pe tel.
Azi merg perfect datele mobile, sper să nu se mai întâmple.
Nu știu ce a fost, n-am putut afla.