| Costelcostel81 a întrebat:

Buna dimineata cum pot reseta o tableta Allview h1003lte,a intrat pe mod avion si nu merge sa o resetez sau sai scot modu avion

5 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Nu poti ajunge sa-i schimbi modul avion? e On/Off, nu e mare chestie.

| Dragobeta a răspuns:

Scoti modul avion. Se poate. Numai sa gasesti setarile.

| Cipi1212 a răspuns:

Scoate modul avion.

Bula
| Bula a răspuns:

Daca ramane in "Mod avion", atunci inseamna ca nu "vede" reteaua de telefonie (nu primeste semnal de internet).
Scoate cartela SIM si re-introduce-o din nou, ferm.
Dupa aceasta miscare incearca din nou revenirea din modul avion.
Daca tot nu-si revine, atunci mergi pana la o caserie a furnizorului d internet, sa verifice /schimbe cartela SIM.