| Aris22 a întrebat:

Buna dimineata! Stie cineva sa imi spuna daca telefonul Samsung S22 Ultra varianta de 8gb ram/128 gb memorie interna are acelasi procesor Snapdragon ca si variantele de S22 Ultra cu 12 gb ram/256/512/1tb memorie interna? Va multumesc anticipat

1 răspuns:
| SuNaM a răspuns:

Salut. Da, indiferent de RAM, acelasi model de telefon va avea acelasi procesor. In cazul asta, amandoua au Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1 (4 nm) - ROW. Dar vezi ca, probabil stii, S22 Ultra vine si cu Exynos si cu Snapdragon. Ai grija ce cumperi. Daca stii engleza, intra pe site-ul asta si vei vedea orice specificatie legata de orice telefon :

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s22_ultra_5g-11251.php