| Bă_Kathii_1995 a întrebat:

eu acum am activata o extraoptiune pe telefon si am primit mesaj acum 2 zile ca sunt in perioada de gratie si daca vreau sa apelez sa reincarc. Dar eu am extraoptiunea pana pe 21 luna asta, daca o activez acum imi ia minutele tot pe 21 luna asta?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Tu NU ai înţeles care este problema sad
Ţi-a expirat valabilitatea creditului şi trebuie să REÎNCARCI cu euro - nu să reactivezi extraopţiunea!
Extraopţiunea se va reactiva singură ( în 21/22 ) dacă ai în cont suma necesară.

Toate cele bune!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Verifica daca mai ai minute. Daca da, nu activa pana in 21. Ei trimit mai devreme si te pot pacali. Nu stiu in ce retea esti ca-ti spuneam si unde sa suni.