| TheHobbitHere a întrebat:

Imi dati si mie niste pareri pro de Samsung omnia 7?
Funda
(Vreau sa mi-l achizitionez)

Răspuns Câştigător
| Wiorel a răspuns:

Spre deosebire de Android, Windows Phone merge mult mai bine, problema e ca sunt mai putin aplicatii, dar daca nu esti pretentios poti gasi usor alternative. Daca doresti ceva pe Windows Phone te-ai sfatui sa iti cumpreri ceva din Nokia Lumia.

4 răspunsuri:
| cinderellaindreams a răspuns:

Telefonul e inutil din cauza OS celor de la Windows, care dupa parerea mea are o interfata care nu este user frendly ca si cea Android care este pur si simplu geniala. E o placere sa ai in buzunar un device android, iar daca este si un galaxy s cu atat mai bine. Toate cele bune!

| magibuci a răspuns:

Merge bine si grafica e misto happy funda?

| maryusmono a răspuns:

Daca te referi la acest mode: http://bit.ly/11TGPZk atunci ceea ce ar trebui sa faci este sa citesti parerile lasate de cei care au cumparat produsul respectiv.

Ei sti mai bine cum functioneaza.