| yuzuky a întrebat:

Imi puteti spune si mie daca telefonul Vodafone 455 are android?

Răspuns Câştigător
| IQBoxGeek a răspuns:

Salut! Nu are sistem de operare, nu poti sa ii adaugi aplicatii. Touchscreen rezistiv, nu ti-l recomand. O sa iti para rau probabil. Mai bine mai pui niste bani pentru un smartphone adevarat sau ia-ti un telefon cu tastatura clasic pe care te poti baza. Sper ca ti-am fost de folos.

1 răspuns:
| MaxKiller911 a răspuns:

Nu, nu are, uite aici un link sa te convingi :

http://www.gsmchoice.com/en/catalogue/unikalne/vodafone455/! -Unikalne-Vodafone-455.html