| anonim_4396 a întrebat:

imi puteti spune si mie pareri despre publi24, a cumparat cineva de acolo, cum sunt produsele etc.

3 răspunsuri:
| think3r a răspuns:

Site-ul este asemănător OLX.RO sau LAJUMATE.RO. Diferențe sunt mai mult de interfață. Costul transportului este gratuit pentru un anumit număr de comenzi pe lună. Se plătește doar rambursul, vreo 9 lei.

| anonimg a răspuns:

Important este sa ceri de la vanzator "livrare cu verificare". In felul acesta, timp de 5 minute poti sa deschizi coletul in fata curierului; iar daca nu iti place produsul sau in cutie este altceva, il poti da inapoi fara sa te intrebe nimeni nimic. Pierzi doar banii pe acest serviciu (aproximativ 250 de lei); dar nu pierzi 2-3 milioane sau mai mult, daca in colet este altceva decat ti-ai fi dorit tu.

| Betty12345678 a răspuns:

E ca si olx.