| Nicol2345 a întrebat:

Buna,ma puteți ajuta va rog?!
Am iPhone 7+ și când intru in APP Store și vreau sa descarc o aplicație, oricare aplicație chiar și Instagram care este o aplicație gratis îmi cere sa o plătesc cu cardul de credit...
Va rog ajutați-mă nu stiu ce sa fac sau ce am facut!

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Sunt unii programatori care i-au aplicația originală și o dezvoltă, adăugând îmbunătățiri la ea in mod legal. Ei o pun in store dar contra cost. Posibil ca tu să fi dat de o astfel de aplicație, și de aceea costă bani.
Totuși, există în mod gratuit aplicația care o cauți.
Selectează ca să îți apară aplicațiile gratuite, și apoi o cauți pe aceea de care ai nevoie.

| Bogdan70001 a răspuns:

N-are cum.Este imposibil