| Anonimahdhsh7 a întrebat:

Buna! Mai stie cineva cat a durat precomanda la iphone 15 pro max anul trecut. Multumesc!

1 răspuns:
| AdrianGht a răspuns:

Buna! nu am comandat anul trecut, dar anul acesta am dat o precomanda pentru Iphone 16 pro pe 13 septembrie si astazi in sfarsit a fost trimis catre mine de Pc Garage.
Daca vrei sa vezi pretul poti intra pe linkul acesta, https://bit.ly/4gMYcpS. De asemenea iti las un cod de reducere valabil pentru aproape orice comanda pe site: VU2AATJJ
codul se introduce inainte de finalizarea comenzii in sectiunea cosul meu apasand pe "Ai un voucher, cupon de reducere sau card cadou? Click aici sa-l introduci."