| VeliFlorentina a întrebat:

Bună.
Merita trecerea de la un Samsung A51 la A55? Eu am avut probele mari cu el inca de la început și îmi este teama sa nu pățesc la fel și cu noul model. Astept părerile sau recomandările voastre. MULȚUMESC!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E un telefon bun, de nou ai garanție măcar 2 ani, așa că dacă ai banii, "merită"

| vatadezahar24 a răspuns:

Bună! După părerea mea merită, deoarece Samsung A55 oferă performanțe mai bune decât versiunea veche

| Flaviu-rafael_Cristea_1988 a răspuns:

Merită cu siguranță upgrade-ul deoarece A55 are un procesor mult mai bun si mai rapid decât A51 și plus că o să te țină bateria mai mult. Sper că te-am ajutat. BAFTĂ!