| iulain13 a întrebat:

Buna' mi-am cumparat tableta vonino spirit s si mi-am bagat asphalt 8 pe ia, ma joc o data, de doua ori dupa ce l-am instalat si apoi c and intru imi iese brusc ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic.

3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Vezi poate ai prea mult RAM ocupat, cauta ceva gen GO task manager ceva de genul pe google play instaleaza-l si elibereaza-ti RAM-ul ar trebui sa mearga dupa, daca nu reinstaleaza jocul, poate e crashuit, sau daca nu incearca sa joci cand nu esti conectat la internet, succes

| dianusicica a răspuns:

Cumparati alta tableta si gata daca nu-ti place asta

| dianusicica a răspuns:

Schimbati windowsul