| camitzu27 a întrebat:

Mi.am luat un Iphone 6 de vreo 3 luni si recent am observat ca atunci cand ascult muzica la casti sau ma uit la un filmulet, dupa umpic de timp baraie, scoate un sunet distorsionat. Daca scot castile merge normal iar daca bag alte casti, aceeasi problema. Trebuie sa il restartez ca sa isi revina. Stie careva ce se intampla? laughing ce pot sa fac? E actualizat

3 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Fa back-up la date si apoi da o resetare la setarile din fabrica.

| cristimihailov a răspuns:

Eu as merge cu el la garantie...

| camitzu27 explică:

Nu am garantie la el

Întrebări recente